![](https://school2.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/6/2021/06/фото-конкурс-директор-школи.jpg)
Директор школи – відповідальна та складна робота, адже потрібно бути в курсі всіх подій життя школи кожен день. Вітаємо нашу найкращу Ірину Германівну Бєлову з успішним проходженням конкурсу на посаду директора ЗЗСО. Бажаємо Вам залишатися зразком елегантності і шарму, прикладом цілеспрямованості та впевненості в собі. Нехай Ваша робота приносить тільки приємні клопоти і задоволення, нехай Ваше життя дарує масу можливостей і щасливих днів.