![](https://school2.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/6/2021/06/фото-МКПиріг.jpg)
10 червня Пиріг Галина Миколаївна поділилася з колегами досвідом використання мультимедійного обладнання на уроках природничого комплексу.
Можливості, які надає наявність такого обладнання, необмежені, адже це і використання платформ та сучасних освітніх сервісів, і покращення якості змістовного наповнення уроків, і, звичайно, зацікавлення учнів процесом навчання. Тож продовжуємо навчатись та навчати…