![](https://school2.irpinosvita.gov.ua/wp-content/uploads/sites/6/2021/06/колаж-антибулінг.jpg)
4 червня 2021р.
Ми усі є свідками активізації таких негативних явищ серед учнівської молоді, як насильство, булінг тощо, що не може не викликати стурбованості й посиленої уваги широких кіл громадськості, зокрема і освітян. Саме з метою розширення уявлень педагогів щодо понять «булінг» та «насильство», а також навчання оцінювати ризики виникнення булінгу в колективі, креативним та творчим вчителем Світланою Меркуловою 4 червня 2021р. було проведено тренінг “Антибулінг” для колег.