2 червня 2021р.

Завершення навчання для учнів не означає завершення навчання для вчителів, адже кожен день до відпустки є чудовим шансом здобути нові знання та навички. Саме з цією метою в ході майстер – класу, який сьогодні провели Посудевська В. В., Соловйова Т. І., Костюк В. О. та Гачкало С. Я., педагоги Ірпінської СЗОШ №2 обмінювались досвідом на практикою використання мультимедійних комплексів, нещодавно отриманих школою для кабінетів біології, хімії, фізики та географії. Завдяки плідному спілкуванню колеги опрацювали можливості використання платформ та сервісів «Mozaik education», «PHeT interactive simulations», «LearningApps», «На урок», а також надали одне одному багато підказок та порад для кращої організації і проведення уроків з використанням інноваційних технологій.

Рекомендовані новини