В перший день літа в Україні та світі відзначається радісне і веселе свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято – це нагадування всім дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, могли навчатися та займатися улюбленою справою і були завжди радісними та усміхненими. Для учнів 5-А класу Ірпінської СЗОШІ-ІІІст.N2 пройшло практичне заняття на якому здобувачі освіти говорили про права дитини, подивилися цікавий та повчальний мультфільм від UNICEF та виготовили аплікацію до Міжнародного дня захисту дітей: навколо земної кулі зображено фігурки людей, які символізують єдність усіх рас і народів. А зображення Землі – це символ спільної домівки. З учнями 5-Г та 5-Д класу проведений майстер клас по створенню аплікації, що є символом єдності всіх народів.

Рекомендовані новини